Administrator w chmurze

Skalowalne, niezawodne i powtarzalne wdrożenia z przykładami na AWS

Jako doświadczeni sysopsi/administratorzy wiemy jak trudno, jest zbudować stabilną, łatwą w utrzymaniu i skalowalną infrastrukturę wdrożeniową dla naszych firm i projektów. Jednak jest dla nas nadzieja!

Podczas szkolenia zaprezentujemy najlepsze praktyki jak budować łatwe w utrzymaniu, powtarzalne potoki wdrożeń, które będą korzystać ze wszystkich zalet chmury publicznej, włączając w to dynamiczne zarządzanie infrastrukturą i zasobami oraz skalowanie.

Podczas dwudniowych warsztatów zbudujemy potok wdrożeń, operując na żywym przykładzie. Rozpoczniemy od zarządzania konfiguracją, poprzez półautomatyczne wdrożenia, wypalanie obrazów, zbudujemy potoki CI/CD, zajmiemy się orkiestracją wdrożeń wraz z obsłużeniem popularnych strategii takich jak "blue/green deployments" oraz "canary releases". Wszystko na podstawie realnego przykładu i z wykorzystaniem usług dostępnych na platformie AWS.

Dla programistów

Niezależnie od Twojego doświadczenia możemy pomóc wdrożyć się w rozwiązania chmurowe

Weekendowe warsztaty

Warsztaty te prowadzone są w formie dwudniowych, weekendowych warsztatów dla łatwiejszego i pełniejszego przyswojenia omawianych materiałów

Prelegenci

Wojtek Gawroński

Konsultant - White Rook

Niezależny konsultant IT z krwi i kości. W ciągu dnia architekt, sysop oraz programista — skupiony na projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu skalowalnych systemów rozproszonych. Najchętniej korzysta z rozwiązań chmurowych (wyspecjalizowany w AWS) oraz podejścia Serverless, ale nie straszny mu fizyczny sprzęt. Wierzy, że DevOps to kultura pracy, a nie stanowisko. Uwielbia programowanie funkcyjne. Po pracy organizator różnych spotkań IT na Śląsku (od spotkań zorientowanych na szeroko pojętą tematykę chmury, przez systemy rozproszone do programowania funkcyjnego), mól książkowy oraz koneser muzyki, szczególnie tej z czarnych płyt.

Krzysztof Szromek

CTO - Exlabs

Lider technologiczny z doświadczeniem w tworzeniu i utrzymaniu innowacyjnych produktów i serwisów. Programista Frontend i Backend, aktualnie odpowiadający za rozwój 25 osobowego zespołu programistów w Exlabs Software Ltd. W swojej pracy skupiony na praktycznym zastosowaniu rozwiązań chmurowych. AWS Solutions Architect. Dumny ojciec, geek.

Otrzymaj wiadomość o najbliższym terminie!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
””

Certyfikat ukończenia warsztatu

Materiały szkoleniowe

Konsultacje z prowadzącymi

Ciepły posiłek