Analiza danych w chmurze

Jak najnowsze serwisy dostępne w GCP, Azure i AWS mogą pomóc w codziennej pracy z analizą danych i machine learning?

Dynamiczny świat chmur publicznych sprawia, że bardzo ciężko jest dotrzymać tempa zmianom. Przykładem jest rok 2017 gdy sam tylko AWS wykonał w sumie kilkaset aktualizacji w swoim portfolio. Ogrom zmian dotyczy zarówno nowych usług jak i dostosowywania istniejących usług. Jak odnaleźć się w takim gąszczu zmian?

W ramach tego szkolenia chcemy wyciągnąć do Was pomocną dłoń. Zaufajcie naszej eksperckiej wiedzy dotyczącej tematyki chmury publicznej, zapnijcie pasy i zapraszamy na dziką przejażdżkę po ostatnich zmianach dostępnych dla trzech największych dostawców (Azure, AWS oraz GCP).

Cały przegląd jest skrojony wokół tematu danych. Skupimy się na usługach dotyczących mahine learning oraz zarządzania i analizy danych. Całość przedstawiona za pomocą teorii popartej przykładowymi zadaniami.

Dla programistów

Niezależnie od Twojego doświadczenia możemy pomóc wdrożyć się w rozwiązania chmurowe

Weekendowe warsztaty

Warsztaty te prowadzone są w formie dwudniowych, weekendowych warsztatów dla łatwiejszego i pełniejszego przyswojenia omawianych materiałów

Prelegenci

Wojtek Gawroński

Konsultant - White Rook

Niezależny konsultant IT z krwi i kości. W ciągu dnia architekt, sysop oraz programista — skupiony na projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu skalowalnych systemów rozproszonych. Najchętniej korzysta z rozwiązań chmurowych (wyspecjalizowany w AWS) oraz podejścia Serverless, ale nie straszny mu fizyczny sprzęt. Wierzy, że DevOps to kultura pracy, a nie stanowisko. Uwielbia programowanie funkcyjne. Po pracy organizator różnych spotkań IT na Śląsku (od spotkań zorientowanych na szeroko pojętą tematykę chmury, przez systemy rozproszone do programowania funkcyjnego), mól książkowy oraz koneser muzyki, szczególnie tej z czarnych płyt.

Krzysztof Szromek

CTO - Exlabs

Lider technologiczny z doświadczeniem w tworzeniu i utrzymaniu innowacyjnych produktów i serwisów. Programista Frontend i Backend, aktualnie odpowiadający za rozwój 25 osobowego zespołu programistów w Exlabs Software Ltd. W swojej pracy skupiony na praktycznym zastosowaniu rozwiązań chmurowych. AWS Solutions Architect. Dumny ojciec, geek.

Otrzymaj wiadomość o najbliższym terminie!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Certyfikat ukończenia warsztatu

Materiały szkoleniowe

Konsultacje z prowadzącymi

Ciepły posiłek