fbpx

„Cloud is a new norm”

Pojawienie się chmury otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie zarówno wytwarzania jak i użytkowania oprogramowania. Jednak by móc w pełni z nich korzystać, konieczne jest wypełnienie luki w umiejętnościach oraz zmiana sposobu myślenia o oprogramowaniu. Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia natywnachmura.pl

Zobacz nasze Otwarte Warsztaty

Nasi Trenerzy

Są to certyfikowani przez AWS pasjonaci i wieloletni praktycy zrzeszeni wokół szerokopojętej chmury obliczeniowej - naszym nadrzędnym celem jest poszerzenie wiedzy związanej z rozwiązaniami chmurowymi przez firmy z regionu Górnego Śląska i Krakowa, a co za tym idzie - zwiększenie innowacyjności.

Wojtek Gawroński

Databases Cloud Architect @ Pattern Match

Niezależny konsultant IT z krwi i kości. W ciągu dnia architekt, sysop oraz programista — skupiony na projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu skalowalnych systemów rozproszonych. Najchętniej korzysta z rozwiązań chmurowych oraz podejścia Serverless, ale nie straszny mu fizyczny sprzęt. Zbudował solidną ekspertyzę na temat baz danych dostępnych na AWS.

Po pracy organizator różnych spotkań IT na Śląsku (od spotkań zorientowanych na szeroko pojętą tematykę chmury, przez systemy rozproszone po programowanie funkcyjne), mól książkowy oraz koneser muzyki, szczególnie tej z czarnych płyt.

Paweł Hajduk

BigData Cloud Architect & DevOps @ PatternMatch

Developer z 10 letnim doświadczeniem, zaczynał jako .NET Developer następnie przez kilka lat programował w Javie.  Obecnie DevOps specjalizujący się w BigData. Od 5 lat pracuje w branży AdTech przy systemach obsługujących wiele miliardów zapytań dziennie i przetwarzających petabajty danych. Wszystko to w ekosystemie AWSa przy użyciu dostępnych do tego celu serwisów.

Jego marzeniem jest przejechać na motocyklu stary jedwabny szlak w Azji. Uwielbia gry planszowe jak i komputerowe oraz wizyty na strzelnicy.

Sebastian Feduniak

Kubernetes Cloud Architect @ Pattern Match

Rozpoczynał swoją przygodę z programowaniem od Javy i z tym językiem ma najwięcej doświadczenia, ale inne języki nawet takie niszowe jak Erlang nie są mu obce. Od 5 lat intensywnie pracuje w ekosystemie AWSowym, projektując oraz implementując systemy w dużej skali. Specjalizuje się w konteneryzacji przy użyciu serwisów AWS i Kubernetesa.

Po pracy sporo czasu poświęca na sport w różnej formie, od crossfitu poprzez biegnie czy zimą narty. Poza sportem doceni dobrą sztukę teatralną i fascynuje się amerykańskimi 18 kołowymi cieżarówkami.

 

Paweł Pikuła

Serverless Cloud Architect @ Pattern Match

Programista i konsultant  z 10 letnim doświadczeniem. Na co dzień tworzy i projektuje systemy obsługujące milardy zapytań dziennie. Ma doświadczenie w wielu technologiach i branżach włączają w to Ad Tech, Instant messaging, Travel & Hospitality czy IoT. Swoją przygodę z AWSem zaczął już 7 lat temu. Obecnie jest mocno zakochany w podejściu serverless i w nim się specjalizuje.

W wolnych chwilach uwielbia odejść do komputera i zrelaksować się poprzez basen i aktywności na świeżym powietrzu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli chcesz zorganizować warsztat w swoim mieście, swojej firmie czy po prostu masz do nas pytanie lub potrzebujesz porady

Wyślij nam Wiadomość